Grudzień to wzmożony czas przygotować świąteczno-sylwestrowych, ale także idealny moment, by tegoroczni maturzyści rozpoczęli poszukiwania kreacji studniówkowej. Ten wyjątkowy wieczór będzie wspomnieniem do końca życia, dlatego ważne jest, aby odpowiednio wcześniej zadbać o swój wizerunek.

Jak dobrać idealną sukienkę na bal studniówkowy?
Kierujmy się hasłem: wygoda przede wszystkim!
Później możesz wybierać z ogromnej ilości krojów, fasonów i kolorów.

Dawniej stroje studniówkowe były bardzo skromne, dziewczęta nosiły białe bluzki i obowiązkowo czarne bądź granatowe spódnice. A jak to wygląda obecnie?

Jak gwiazda
Bardzo modne w tym sezonie są długie sukienki. Studniówka jest niczym innym jak bal, zatem według wielu stylistów sukienka powinna być długa. W takiej kreacji będziemy mogły poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie. Bardziej odważne dziewczyny mogą wybrać kreacje z odkrytymi plecami, które są również bardzo modne. Pięknie podkreślają sylwetkę i pozwalają się wyróżnić.

Klasyka

Dla tych dziewczyn, które nie chcą poświęcić zbyt wiele czasu na komponowanie skomplikowanej stylizacji odpowiednim wyborem będzie czarna klasyczna sukienka, w prostym eleganckim kroju. Jest to najbezpieczniejsza i zawsze modna alternatywa. Sukience możemy nadać nieco inny charakter poprzez kolorowe dodatki.

Krótkie sukienki

W tym sezonie królują sukienki do kolan z rozkloszowanym dołem. Doskonale podkreślą talie i zgrabne nogi. A w dodatku obrazują garderobę współczesnej księżniczki.


To rozwiązanie dla tych dziewczyn, które chcą się wyróżnić

Studniówka to czas, w którym chcemy dobrze wyglądać. Zerknijcie na nasze propozycje.

Nie musisz kupować kreacji, u nas ją wypożyczysz i zaoszczędzisz miejsce w szafie