Mała czarna sukienka od lat jest podstawą w szafie niemal każdej kobiety. W latach dwudziestych słynny projektant Coco Chanel spopularyzował koncepcję współczesnego małej czarnej jako munduru dla każdej kobiety. Od tego czasu styl ten ma długą drogę, ale wciąż jest niezwykle wszechstronny, ponadczasowy i elegancki.Mała czarna sukienka będzie idealna na każdą okazję. Ze śmiałymi detalami sprawdzi się doskonale podczas wyjścia z koleżankami. Podczas wyjść służbowych może pełnić funkcję bardziej elegancką, wystarczy, że wybierzemy model z obszerniejszymi rękawami, albo spódnicę w kształcie litery A. Mała czarna jest zawsze bezpiecznym rozwiązaniem podczas przyjęć koktajlowych. Intrygujący detal – w postaci dekoltu na plecach – sprawi że sukienka nie zniknie w tłumie. Bezwarunkowo mała czarna jest idealnym rozwiązaniem na randkę, kiedy nie wiesz co pociąga za sobą wieczór. Sprawdzi się na kolacji, w kinie czy na koncercie

Dobrze dobrana będzie świetnie wyglądać samodzielnie lub można ją zmieniać poprzez dodatki. Idziesz na wesele, nie bój się założyć małej czarnej. Był czas, kiedy uznawano za faux pas czarne na wesele, ale ta zasada dawno już minęła.

 Teraz, gdy wiesz, jak wszechstronna może być mała czarna sukienka, spróbuj wynająć jedną z wielu dostępnych u nas. Z małą czarną sukienką z łatwością odnajdzie się w każdym stylu.